Річ у тім, що сама собою фолієва кислота в таблетці – це ще не біологічно активна сполука. Щоб вона почала діяти, в організмі повинні пройти певні перетворення кислоти до активної форми – Метафолину®1 (левомефолієвої кислоти). Але було виявлено, що навіть якщо вагітна жінка сумлінно вживає фолієву кислоту, не завжди ця речовина перетворюється в активну форму в організмі, тобто можуть виникати проблеми з засвоєнням фолієвої кислоти2.

Австрійські вчені створили нове покоління фолієвої кислоти – Метафолин® – активну форму фолату, яка має засвоюватися у кожної жінки.

Фемібіон Наталкер для засвоєння фолієвої кислоти

Метафолин® увійшов до складу спеціального комплексу Фемібіон Наталкер, фолатного комплексу, створенего з урахуванням потреб вагітної. У його складі, крім біологічно активного фолату, є необхідні вагітній вітаміни, йод, а ще докозогексаєнова кислота з групи Омега-3 жирних кислот. Останній компонент сприяє розвитку нервової системи, зору, і таким чином може сприяти майбутньому розвитку інтелекту та здатності дитини до навчання. Отже, ще до народження малюка ви можете покращити можливості розумового розвитку своєї дитини.


1 http://www.merckmillipore.com/INTL/en/products/small-molecule-pharmaceuticals/bulk-api/folates/metafolin/w5ib.qB.qWcAAAFNGx1ItHt_,nav

2 Koletzko B et al. Consensus Statement Dietary fat intakes for pregnant and lactating women. British Journal of Nutrition (2007), p.1 of 5.